anasayfa | blog hakkında | yazarlarBloc Party - Mercury (CSS Remix) ve Audiosurf..CSS'in daha önce bir de The Cribs remix'ini dinlemiştim.. Men's Need olsa gerek.. O da gayet güzeldi. Bence burda da bi magic touch söz konusu..

Klibi izlerken göreceğiniz oyunvari şey de Audiosurf adında $9.99 satın alınabilen minik bi program.. iTunes, WMP vesaire tadındaki media player'ların visualiser'larını bi adım ileri götürüyor ve dinlediğiniz müziğin ritimyle paralel olarak bir puzzle/yarış hazırlıyor.. İlk gördüğümde Guitar Hero'nun bir parçası sanmadım değil..

Posted by Sarp* 19:52

1 Comment:

  1. usagi yojimbo said...
    Şahsen şunu söyleyeybilirim ki, CSS'in remixleri genel olarak çok başarılı. Genelde böyle hit grupların remix çalışmaları pek bir geyik oluyor (aynen dj seti yapmaları gibi) mesela Hot Chip, remixleri ne yazıkki hep rezalet (valla, varsa bi güzel HotChip remixi söyleyin bana?)

    Ama CSS şimdiye kadar süper remixler yaptı valla, neredeyse boş yok. Dediğin gibi Men's Needs süper bir remix idi, The Little Ones'a süper bir remix yapmışlıkları var. Digitalism - Pogo'nun bir CSS remixi var, o da süper...

Post a Comment