anasayfa | blog hakkında | yazarlarWILD LIKE CHILDREN!!!!!!!Taze bir haber diyemeyiz ama Tilly and the Wall'u dinlemeyen varsa kalmamalı. Omaha-Nebraska çıkışlı Amerikan grubun müziği indie-folk karışımından meydana gelmiş gözüküyor. Görev dağılımına bakarsak da, Neely J. - Vocals, Shakers, Bells * Derek P. - Guitar * Nick W. - Keyboards * Kianna A. - Vocals, Shakers, Tambourine, Recorder
* Jamie W. - TAP DANCING ibareleriyle karşılaşıp ilgimizi çekmesini önleyemiyoruz(en azından ben.) Tanıdıklaştırmak(?) gerekirse, Neely and Jamie'nin meşhur olmadan önceki Bright Eyes'ın kadrosunda, Conor Oberst ile birlikte yer almışlıkları varmış.
Yazımıza, bünyesinde bahsedildiği gibi - kıpır kıpır - bir 'tap dance solo' barındıran 'Reckless' ile kısa bir ara veriyoruz:

Yazının Devamı!!!:
Kendilerini andıran Bright Eyes, Rilo Kiley, The Go! Team, Pedro the Lion, Of Montreal gibi gruplarla sahne aldıktan sonra, Wild Like Children - Bottoms of Barrels Ekim+Kasım 2005'te kayedildi, 2006'da piyasaya sürüldü. 2007 Şubat'ında da The Modern Way Blog'unda hayat buldu:))

Sadece elemanların koşuşuna kopmak için bile olsa izlenmesi gereken 'Sings Songs Along':

Sevdiğiniz mevsim formatına giriveren şeker mi şeker ofişıl sayt:
Tilly and the Wall Official
ve her official sitenin vazgeçilmezi:
Tilly and the Wall MySpace

not: ayrıntılı 'discography' için:

Posted by !emona!d 14:07

3 Comments:

  1. karekutu said...
    bu kadar emege bir yorum gelmemişmi yaf :)klipte pek güzel olmuş..

    judy is a punk.
    alan donohoe dansı said...
    ingilizler bunnarı çok sefiooo
    ib900 said...
    vay vay nekadar güzel cok ciciler

Post a Comment